Akmenės krašto muziejus Akmenės krašto muziejus
  Apie mus |Padaliniai |Kontaktai |Finansinės ataskaitos |Viešieji pirkimai |Dokumentai
Svetainės medis mail Akmenės krašto muziejus
LtIRuIEn
Parodos, renginiai
a a
 

a
Rimantės Papirtytės fortepijono muzikos rečitalis 2018.05.09Akmenės krašto muziejus kviečia į Rimantės Papirtytės fortepijo muzikos rečitalį.
Renginys nemokamas.

 

 

Rimantė Papirtytė 2017 m. baigė Naujosios Akmenės muzikos mokyklos Akmenės skyriuje fortepijono specialybę Suzuki metodu (mokytoja Izolda Gulbinienė). Mokytis groti su mama pradėjo nuo 4 metukų. 

Baigusi muzikos mokyklą, Rimantė suprato, kad nori toliau laisvai, be egzaminų baimės ir įtampos groti, muzikuoti – dabar jau savo malonumui. „Kaip tik dabar, pabaigus muzikos mokyklą, pradėjo skleistis Rimantės talentas. Dėl Rimantės didelės meilės muzikai kilo mintis surengti mergaitės pirmąjį rečitalį. Žinoma, rečitalis būtų labai kuklus, jei nedalyvautų jame ir Rimantės draugai, kurie dar tebesimoko Akmenės muzikos mokykloje pagal tą patį Suzuki metodą“, – sakė mokytoja I. Gulbinienė.


Muziejuje esantis koncertinis rojalis suteikia galimybę rengti įvairaus lygio muzikantų pasirodymus, o lankytojai gali mėgautis 1904 metais Drezdene „Ronisch“ firmos pagaminto koncertinio rojalio skambesiu.

Pianistas, tarptautinio konkurso laureatas Andrius Vasiliauskas yra sakęs, kad puiki Akmenės krašto muziejaus salės akustika ir muziejuje esantis koncertinis rojalis suteikia galimybę Akmenėje rengti net labai aukšto lygio koncertus (2017 m. čia koncertavo ir Petras Geniušas).
Beje, į Akmenės krašto muziejų neseniai buvo atvykęs profesionalus restauratorius, derintojas ir muzikos pedagogas Audrius Blažiūnas, kuris 2016 m. tapo Lietuvos fortepijonų derintojų asociacijos (LFDA) prezidentu. Jis naujai suderino paties anksčiau restauruotą rojalį. „Pats esu pianistas, todėl dirbdamas su instrumentais sau keliu maksimalius kokybės reikalavimus.“, – apie save sako Audrius Blažiūnas, kuris derina koncertinius fortepijonus ir Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.


Koncerto kuratoriai kviečia nepraleisti progos pasimėgauti vieno geriausių Šiaulių regione koncertinio rojalio skambesiu.

Pasiteirauti: tel. (8 425) 55 075.

   Atgal

Akmenės rajono savivaldybės
Akmenės krašto muziejus

Įmonės kodas 300629754
K. Kasakausko g. 17, 
LT-85367 Akmenė 
Tel. (8 425) 55 075 
akmenesmuziejus@gmail.com

www.akmenesmuziejus.lt

FACEBOOK

Lankytojų aptarnavimo laikas
(nuo balandžio 1 d.
iki lapkričio 1 d
.):
antrad.–penktad. lankytojus
aptarnaujame nuo 9.00 iki 19.00 val.,

šeštadieniais – nuo 9.00 iki 17.00 val.


Lankytojų aptarnavimo laikas
(nuo lapkričio 2 d. iki kovo 31 d.):
antrad.
penktad. (9.00–18.00),
šeštadieniais (9.00–17.00).

 

Interneto svetainių kūrimas Svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos